Meeskond

ÕPPETÖÖ JA TEADUS

_MG_9925 (133x200) Maido Remm, Professor, PhD, Õppetooli juhataja
maido.remm@ut.ee
Tel: +372-7375001
_MG_9935 (133x200) Lauris Kaplinski, PhD, Vanemteadur
lauris.kaplinski@ut.ee
Tel: +372-7374048
Age Brauer, PhD, Vanemteadur
age.brauer@ut.ee
Tel: +372-7374047
_MG_9911-2 (133x200) Reidar Andreson, PhD, Teadur
reidar.andreson@ut.ee
Tel: +372-7374047
Triinu Kõressaar, PhD, Teadur
triinu.koressaar@ut.ee
Tel: +372-7374049
_MG_9925 (151x200) Märt Möls, PhD, Teadur
martm@ut.ee
Tel: +372-7374048
_MG_9952 (133x200) Tarmo Puurand, MSc (teaduskraad), Programmeerija
tarmo.puurand@ut.ee
Tel: +372-7374036
DOKTORANDID
_MG_9840 (133x200) Kairi Raime, MSc (teaduskraad), Teadur (Juh. Maido Remm)
kairira@ut.ee
Tel: +372-7374049
Mihkel Vaher, MSc, Nooremteadur (Juh. Maido Remm)
mihkel.vaher@ut.ee
Fanny-Dhelia Pajuste, MSc, Nooremteadur (Juh. Maido Remm)
fanny-dhelia.pajuste@ut.ee
Tel: +372-7374047
Erki Aun (Juh. Age Brauer ja Maido Remm)
erki.aun@ut.ee
MAGISTRANDID
Andrea Jõesaar (Juh. Reidar Andreson)
andrea.joesaar@gmail.com
Anna Pertel (Juh. Reidar Andreson)
TUDENGID
Johanna-Stina Idla (Juh. Kairi Raime)
Maria Repson (Juh. Kairi Raime)
Marina Sivakova (Juh. Reidar Andreson)
Daria Kholodniuk (Juh. Reidar Andreson)
TUGI
Oliivika Zeiger, Projektijuht
oliivika@ut.ee
Tel: +372-7376039