Meeskond

ÕPPETÖÖ JA TEADUS

_MG_9925 (133x200) Maido Remm, Professor, PhD, Õppetooli juhataja
maido.remm@ut.ee
Tel: +372-7375001
Fax: +372-7420286
_MG_9935 (133x200) Lauris Kaplinski, PhD, Vanemteadur
lauris.kaplinski@ut.ee
Tel: +372-7374048
Age Brauer, PhD, Teadur
age.brauer@ut.ee
Tel: +372-7374047
_MG_9911-2 (133x200) Reidar Andreson, PhD, Teadur
reidar.andreson@ut.ee
Tel: +372-7374047
Triinu Kõressaar, PhD, Teadur
triinu.koressaar@ut.ee
Tel: +372-7374049
_MG_9925 (151x200) Märt Möls, PhD, Teadur
martm@ut.ee
Tel: +372-7374048
DOKTORANDID
Erki Aun, MSc, Programmer
erki.aun@gmail.com
Heleri Kirsip, MSc
heleri1605@gmail.com
Fanny-Dhelia Pajuste, MSc, Nooremteadur
fanny-dhelia.pajuste@ut.ee
Tel: +372-7374047
Mikk Puustusmaa, MSc
mikkp@ut.ee
Tel: +372-7374054
_MG_9840 (133x200) Kairi Raime, MSc (teaduskraad), Teadur
kairira@ut.ee
Tel: +372-7374049
Mihkel Vaher, MSc, Nooremteadur
mihkel.vaher@ut.ee
Tel: +372-7374054
MAGISTRANDID
Siimo Kangruoja, BSc (Juh. Kairi Raime)
siimokangruoja@hotmail.com
Aneth Lvovs, BSc (Juh. Heleri Kirsip)
anethlvovs@gmail.com
TUDENGID
Kristina Kasvandik (Juh. Reidar Andreson)
kkasvandik@gmail.com
Sylvia Krupp (Juh. Tarmo Puurand)
sylviakrupp@gmail.com
Andrea Jõesaar (Juh. Reidar Andreson)
andrea.joesaar@gmail.com
Carmen Oroperv
carmenoroperv@gmail.com
TUGI
_MG_9952 (133x200) Tarmo Puurand, MSc (teaduskraad), Programmeerija
tarmo.puurand@ut.ee
Tel: +372-7374036
Oliivika Zeiger, Projektijuht
oliivika@ut.ee
Tel: +372-7376039