Meeskond

ÕPPETÖÖ JA TEADUS

_MG_9925 (133x200) Maido Remm, Professor, PhD, Õppetooli juhataja
maido.remm@ut.ee
Tel: +372-7375001
Fax: +372-7420286
_MG_9911-2 (133x200) Reidar Andreson, PhD, Teadur
reidar.andreson@ut.ee
Tel: +372-7374047
_MG_9925 (151x200) Märt Möls, PhD, Teadur
martm@ut.ee
Tel: +372-7374048
_MG_9935 (133x200) Lauris Kaplinski, PhD, Teadur
lauris.kaplinski@ut.ee
Tel: +372-7374048
_MG_9840 (133x200) Kairi Raime, MSc, Teadur
kairira@ut.ee
Tel: +372-7374049
Triinu Kõressaar, PhD, Teadur
triinu.koressaar@ut.ee
Tel: +372-7374049
Ulvi Gerst Talas, PhD, Teadur
ulvi.talas@ut.ee
Tel: +372-7374046
Age Brauer, PhD, Teadur
age.brauer@ut.ee
Tel: +372-7374047
Mihkel Vaher, MSc, Nooremteadur
mihkel.vaher@ut.ee
Tel: +372-7374054
DOKTORANDID
_MG_9925 (151x200) Märt Roosaare, MSc
mart.roosaare@ut.ee
Tel: +372-7374054
Mikk Puustusmaa, MSc
mikkp@ut.ee
Tel: +372-7374054
Kairi Raime, MSc (teaduskraad)
kairira@ut.ee
Tel: +372-7374049
Heleri Kirsip, MSc
heleri1605@gmail.com
Mihkel Vaher, MSc
mihkel.vaher@ut.ee
Tel: +372-7374054
MAGISTRANDID
Kristo Ets, BSc
kristo.ets@gmail.com
Erki Aun, BSc
erki.aun@gmail.com
Anna Smertina, BSc
smertina@gmail.com
Kristi Reispass, BSc
kristi_reispass@hotmail.com
Siimo Kangruoja, BSc
siimokangruoja@hotmail.com
TUGI
_MG_9952 (133x200) Tarmo Puurand, MSc (teaduskraad), Programmeerija
tarmo.puurand@ut.ee
Tel: +372-7374036
Fanny-Dhelia Pajuste, MSc, Programmeerija
fanny-dhelia.pajuste@ut.ee
Märt Roosaare, MSc, Programmeerija
mart.roosaare@ut.ee
Tel: +372-7374054
Oliivika Zeiger, Projektijuht
oliivika@ut.ee
Tel: +372-7376039